KONST / Litografier / Färglitografi 13327061
nr 1332 7061
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Interiör. Signerad, numrerad 215/435. Motivet: 60x43 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 juni 2020
kl 18:20:24
7/6 15:31:29